ActiVital™ 140 kapslí

ActiVital je speciální směs superpotravin a bylin, která zvyšuje fyzický i mentální výkon, urychluje regeneraci a zlepšuje soustředění. Díky obsahu přírodních antioxidantů a adaptogenů, jako jsou Rhodiola Rosea, ašvaganda a ženšen, ActiVital posiluje imunitu, snižuje stres a podporuje celkové zdraví. Tento unikátní doplněk stravy je vhodný pro ženy i muže a neobsahuje dopingové látky. Dopřejte si energii bez kofeinu a taurinu a zlepšete svůj výkon s ActiVitalem!
Skladem
961 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ A VITALITA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Dodaj si dávku energie pro jakoukoli fyzickou či mentální činnost – úplně bez kofeinu a taurinu!

ActiVital je speciální směs superpotravin a ušlechtilých bylin, používaných v tradiční medicíně již tisíce let. Během této doby mají jednoznačně potvrzené pozitivní účinky pro lidský organismus, zejména na regeneraci, výkonnost a zdraví. ActiVital by neměl chybět v suplementaci žádného výkonnostního sportovce, ani člověka, který se chce udržet co nejdéle vitální a plný sil. Dodaj si dávku energie pro jakoukoli fyzickou či mentální činnost – úplně bez kofeinu a taurinu!

 • Zvyšuje fyzický i mentální výkon
 • Urychluje regeneraci po zátěži
 • Zlepšuje soustředění a učení
 • Zvyšuje odolnost vůči stresu, zlepšuje náladu
 • Působí na imunitu a jako silný antioxidant
 • Pomáhá snížit procento tělesného tuku
 • Vhodný stejně pro ženy jako pro muže
 • Neobsahuje dopingové látky

BETA-ALANIN

Zvyšuje sílu, výkonnost a vytrvalost, oddaluje únavu a zpomaluje tvorbu kyseliny mléčné, proto je velmi vhodný při silových i silově-vytrvalostních sportech.

RESVERATROL

Jedná se o přírodní antioxidant a antifungicid, produkovaný vinnou révou, ale také jinými rostlinami (např. podzemnicí olejnou, moruší) jako ochrana před nepříznivým počasím, bakteriemi a houbami. Resveratrol je prospěšný i pro lidský organismus, zejména díky svým antioxidačním, protizánětlivým, antiinfekčním, protirakovinovým a kardioprotektivním vlastnostem. Podle nedávných výzkumů také pomáhá oddalovat stárnutí buněk.

MAGNÉZIUM MALÁT

Tato sloučenina hořčíku a kyseliny jablečné podporuje správnou funkci svalů, kardiovaskulární zdraví a produkci energie.

RHODIOLA ROSEA (ROZCHODNICE RŮŽOVÁ)

Snižuje únavu při cvičení, díky čemuž můžete cvičit déle a intenzivněji. Při užívání extraktu z Rhodioly v období vysoké tréninkové zátěže (triatlon, biatlon, plavání, vzpírání, běh na 200 a 400 m, cyklistika) byly zaznamenány tyto metabolické a stimulační účinky:

 • Výrazná antikatabolická a mírná anabolická aktivita, tuk-spalující účinky
 • Stimulace syntézy ATP, prodloužení maximálního výkonu, zvýšení rychlosti a zlepšení koordinace pohybů, oddálení projevů únavy, zkrácení regenerační fáze
 • Významné hepatoprotektivní působení, pozitivní ovlivnění detoxikačních funkcí jater, normalizační vliv na vysoké hladiny glukózy, úsporu jaterního glykogenu při fyzické zátěži
 • Pozitivní vliv na činnost nervové soustavy, včetně pozitivního vlivu na paměť

AŠVAGANDA

Jedna z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny bývá také označována jako indický ženšen. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice, zvyšuje odolnost vůči stresu. Má univerzální použití, zejména pro své stimulační, afrodiziakální, antioxidační, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Je vhodná stejně pro muže jako pro ženy. Pro sportovce je zajímavá kvůli svým anabolickým účinkům na svalovou hmotu a stimulaci produkce testosteronu.

CORDYCEPS CS-4

V čínské medicíně se Cordyceps používá k podpoře vitality, fyzické výkonnosti, vytrvalosti a k podpoře libida.

GOJI (KUSTOVNICE ČÍNSKÁ)

Patří mezi jedny z nejhodnotnějších plodů na planetě. Obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů, stopových prvků a antioxidantů.

ŽENŠEN (VŠEHOJ ASIJSKÝ)

Napomáhá zachovat fyzickou a duševní výkonnost, podporuje činnost mozku, zlepšuje paměťové funkce a pozornost.

DMAE

Patří mezi přírodní nootropika, tedy látky používané ke zlepšení koncentrace a duševní výkonnosti. Je prekurzorem neurotransmiteru acetylcholinu, bez kterého by nervový systém nemohl optimálně fungovat. Díky tomu, že acetylcholin je hlavním nosičem nervového vzruchu v mozku, ovlivňuje také koncentraci, učení, formování paměti a dokonce hraje roli při udržování vědomí. Kromě toho má acetylcholin vliv i na koordinaci pohybů, která je nezbytná při jakémkoli sportovním výkonu. V případě nedostatku acetylcholinu lze pozorovat únavu, třes a svalovou slabost.

ASTAXANTIN

Snižuje oxidační stres, záněty a posiluje imunitní systém.

BIOPERIN

Zvyšuje dostupnost a využitelnost všech látek v ActiVitalu, zajišťuje jejich správné vstřebání do organismu.


Doporučená denní dávka: 2 až 5 kapslí denně

Denní dávku rozdělte na dvě části – ráno a odpoledne. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.


```html

Doporučená denní dávka

5 kapslí

Počet denních dávek v balení

28

Účinné látky v produktu (v 5 kapslích)

 • ActiVital Proprietary Blend 3100 mg
 • Beta-alanin
 • Resveratrol
 • Extrakt z Rozchodnice růžové
 • Extrakt z Ašvagandy
 • Extrakt z Housenice čínské Cs-4
 • Extrakt z Kustovnice čínské
 • Extrakt z Všehoje asijského
 • Dimethylaminoethanol
 • Astaxanthin
 • Bioperine®
 • Hořčík 70 mg = 17,5% DDD*

*DDD = doporučená denní dávka

Složení

Beta-alanin, Extrakt z hroznových jadérek (Vitis vinifera) standardizovaný na Resveratrol, Malát hořečnatý, Extrakt z Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), Extrakt z Housenice čínské (Cordyceps sinensis) Cs-4, Extrakt z Ašvagandy (Withania somnifera), Extrakt z Kustovnice čínské (Lycium chinensis), Extrakt z Všehoje asijského (Panax ginseng), Dimethylaminoethanol, přírodní Astaxanthin extrahovaný z mikrořasy Haematococcus pluvialis, Bioperine® standardizovaný extrakt černého pepře (Piper nigrum) na Piperin, plnivo (rýžová mouka), protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Omezení

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování

Skladovat mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

```
Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu