Arginin AKG 500 g

Arginin AKG od Androrganics je prémiové kvality a nabízí rychlejší napumpování a tvrdost svalstva díky efektivnímu zásobení živinami. Tento doplněk zvyšuje sportovní výkon, podporuje růst svalstva a posiluje imunitní systém. Je ideální pro silové i vytrvalostní sportovce, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu. Vyzkoušejte Arginin AKG a získejte výhodu v každém tréninku.
Skladem
665 Kč
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Arginin AKG - Premium Kvalita od Androrganics

Arginin AKG nebo arginin alfa-ketoglutarát je zdrojem argininu, který se podílí na metabolismu oxidu dusnatého. Jeho vyšší hladina v organismu způsobuje tzv. NO efekt - rychlejší napumpování a tvrdost svalstva. Tento efekt vede k efektivnějšímu zásobení svalů živinami, což je klíčové pro maximální sportovní výkon. Arginin AKG je oceňován jak silovými, tak i vytrvalostními sportovci.

Arginin AKG od Androrganics je prémiové kvality, 100% Pure.

Co je Arginin AKG?

Arginin AKG je doplněk výživy obsahující aminokyselinu arginin navázanou na molekuly AKG v poměru 2:1. AKG je jedním z meziproduktů aerobní tvorby energie v tzv. Krebsově cyklu. Tato metabolická cesta se využívá k obnově bezprostředního zdroje energie ATP, což je pro sportovce nezbytné zejména v čase svalové námahy při intenzivních trénincích. Aminokyselina arginin se podílí na tvorbě bílkovin v těle a také řídí vylučování růstového hormonu. V kombinaci s kvalitním proteinem, jako je náš Gold Whey Protein, urychluje růst svalstva. Nedostatek argininu může vést ke snížení výkonnosti, poruchám spánku a dalším problémům.

Proč je Arginin AKG důležitý?

Arginin AKG patří mezi semi-esenciální aminokyseliny, což znamená, že tělo si ho do jisté míry dokáže samo produkovat. Během tělesného výkonu, infekce, po operaci a zejména při tvrdém tréninku je imunitní systém nadměrně zatěžován. Proto je v těchto případech potřeba argininu zvýšená v porovnání s běžnými dávkami a doporučuje se jeho suplementace.

Účinky Argininu AKG

 • zvyšuje výkon
 • rozšiřuje krevní cévy
 • zvyšuje průtok krve do svalů
 • stimuluje uvolňování oxidu dusíku (NO)
 • urychluje hojení ran a chrupavek
 • ovlivňuje vývoj a pohyblivost spermií, čímž zvyšuje potenci
 • pozitivně působí na uvolňování růstových hormonů
 • posiluje imunitní systém
 • snižuje stresový hormon kortizol
 • usnadňuje tvorbu tkání a vývoj svalů
 • urychluje odbourávání tuků
 • zvyšuje metabolismus glukózy a stimuluje uvolňování inzulínu
 • snižuje krevní tlak

Optimální dávkování je 2 až 5 gramů rozmíchaných ve 200 ml vody nebo džusu. Jedna zarovnaná odměrka = 5 gramů.

V tréninkový den užívejte cca 30 minut před výkonem. V den volna užívejte mezi jídly. Neužívejte více než dvě dávky za den, maximální denní dávka je 10 gramů. Při prvním užívání začněte s menší dávkou a postupně zvyšujte do požadovaného účinku. Tím zjistíte svou toleranci a můžete využít plné účinky produktu. Během užívání je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Příprava nápoje do zásoby nebo dlouhodobé tepelné zpracování není vhodné. Návod na přípravu je nutné dodržet.

UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a při nesnášenlivosti a přecitlivělosti na některou z uvedených složek. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Denní dávka se nesmí překročit.


Složení:

L-arginin alfa ketoglutarát dihydrát

Obsah účinných látek v 100 g 3 g 5 g
Arginin AKG - 98,0% 98,0 g 2,94 g 4,9 g
Arginin - 65,34% 65,34 g 1,96 g 3,26 g
AKG - 32,67% 32,67 g 0,9801 g 1,633 g
(kys. alfa-ketoglutarová)

Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu