Citrulline Malate 400 g

Citrulin Malát od Androrganics je špičkový předtréninkový doplněk, který díky unikátní kombinaci L-citrulinu a malátu zvyšuje sílu, vytrvalost a energetickou hladinu. Tento produkt zlepšuje prokrvení svalů, urychluje regeneraci a potlačuje tvorbu kyseliny mléčné, což vede k menší únavě a lepším výkonům. Snižuje také toxiny v těle a přispívá k lepší kvalitě sexuálního života. Investujte do svého výkonu a pocítíte rozdíl s každým tréninkem.
Skladem
665 Kč
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Citrulin Malát - Výkonnostní Booster od Androrganics

Citrulin Malát je unikátní kombinace L-citrulinu a soli kyseliny jablečné - malátu. Tato sloučenina v těle produkuje oxid dusnatý (NO), který rychleji prokrvuje svaly, což vede k výraznému pump efektu, zvýšení síly a vytrvalosti díky vyšším hladinám ATP. Pomáhá také odstraňovat toxiny z těla, jako je kyselina mléčná a amoniak. Díky těmto vlastnostem je Citrulin Malát často využíván jako funkční předtréninkový NO produkt silovými a vytrvalostními sportovci.

Citrulin Malát od Androrganics - Prémiová Kvalita, 100% Pure

L-citrulin je chemicky znám jako kyselina 2-amino-5-ureidopentanová a je součástí cyklu tvorby močoviny. Je to neesenciální aminokyselina nezbytná pro proteinové syntézy. L-citrulin je přímo vstřebáván do krve a vytváří zásobu pro metabolickou přeměnu na L-arginin, což má stejné fyziologické účinky na cévy jako L-arginin. Díky tomu je L-citrulin vhodnějším a rychlejším zdrojem signálních molekul oxidu dusnatého.

Malát - Klíčová Složka pro Glukoneogenezi

Malát (anion kyseliny jablečné) je klíčová sloučenina glukoneogeneze, protože může volně procházet mitochondriální membránou do mitochondrií - buněčných elektráren. Glukoneogeneze je základní proces recyklace laktátu a přispívá k udržení sacharidových rezerv. Laktát může být recyklován ve svalech přímou pyruvátovou cestou nebo v črevách Krebsovým cyklem. Pokud se pyruvát nevrátí do cyklu (například při nedostatku kyslíku), snadněji se tvoří laktát, což vede k únavě. Doplnění malátu skokově startuje aerobní metabolismus v Krebsově cyklu a urychluje recyklaci laktátu, čímž ho energeticky vrací do hry.

Kyselina jablečná pomáhá tělu přeměňovat kyselinu mléčnou, která vzniká během intenzivního tréninku, na energii využitelnou pro svaly. Tímto způsobem pomáhá odstraňovat svalovou únavu, zvyšuje produkci adenosin trifosfátu a obnovení kreatin fosfátu.

Výhody Citrulin Malátu

  • zvyšuje tvorbu energie při aerobním zatížení
  • zlepšuje prokrvení tkání a přesun energie do svalů
  • potlačuje tvorbu kyseliny mléčné
  • zlepšuje vytrvalost a výkon
  • odstraňuje únavu a zvyšuje produkci energie
  • zlepšuje regeneraci, zotavování a energetickou hladinu
  • pomáhá při odstraňování toxinů z těla
  • ideální pro sporty s vysokou intenzitou cvičení
  • pomáhá zlepšit kvalitu sexuálního života

Optimální dávkování je 2 až 5 gramů rozmíchaných ve 200 ml vody nebo džusu. Jedna zarovnaná odměrka = 5 gramů. V tréninkový den užívejte cca 30 minut před výkonem. V den volna užívejte mezi jídly. Neužívejte více než dvě dávky za den, maximální denní dávka je 10 gramů. Při prvním užívání začněte menší dávkou a postupně zvyšujte do požadovaného účinku. Takto zjistíte svou toleranci a můžete využít plné účinky produktu. Během užívání je vhodný zvýšený příjem tekutin. Příprava nápoje do zásoby nebo dlouhodobé tepelné zpracování není vhodné. Návod na přípravu je nutné dodržovat.

Upozornění

Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy ani při nesnášenlivosti a přecitlivělosti na některou z uvedených složek. Výrobek není náhradou pestré stravy. Denní dávka nesmí být překročena.


Složení

L-citrulin DL-malát 2:1

Obsah účinných látek v 100g v 2g v 5g
L-citrulin DL-malát 98,5% 1,97 g 4,92 g
L-citrulin - 65,67% 65,67 g 1,313 g 3,283 g
DL-malát - 32,83% 32,83 g 0,656 g 1,641 g

Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu