DAA (kyselina D-asparagová) 180 g

DAA neboli kyselina d-asparagová je neesenciální aminokyselina, která přirozeně zvyšuje hladinu testosteronu a růstového hormonu, což podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje sílu, energii a výkonnost. Urychluje regeneraci, snižuje tělesný tuk a pozitivně ovlivňuje plodnost, množství a kvalitu spermií, zároveň zvyšuje libido. Je ideální pro kulturisty a sportovce, kteří hledají přirozenou alternativu k anabolickým steroidům.
Skladem
345 Kč
Kategorie: STIMULANTY TST
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

DAA - Kyselina D-Asparagová

DAA neboli kyselina d-asparagová je neesenciální aminokyselina, která aktivuje přirozenou tvorbu a vylučování testosteronu a růstového hormonu. Podporuje růst svalové hmoty, zvyšuje sílu, energii, výkonnost a pomáhá snížit tělesný tuk. Výrazně zkracuje dobu regenerace a pozitivně ovlivňuje také plodnost, množství a kvalitu spermií a zvyšuje libido.

DAA má rovněž vliv na činnost nervové soustavy (je neurotransmiterem) a podílí se na činnosti metabolismu jater. Dále pomáhá detoxikovat organismus od amoniaku, který vzniká při dlouhotrvající zátěži. Doporučujeme kombinaci DAA s L-glutaminem, protože zesiluje účinky glutaminu v podpoře odstraňování únavy.

DAA je velmi populární mezi kulturisty a sportovci, kteří odmítají užívání anabolických steroidů. Kyselina d-asparagová je vhodná pro urychlení růstu svalové hmoty především u těžce trénujících mužů a pokročilých cvičenců bez ohledu na druh sportovní disciplíny, které se věnují.

Výhody DAA

  • Zvyšuje hladinu testosteronu v těle
  • Podporuje vylučování růstového hormonu
  • Urychluje regeneraci organismu
  • Zvyšuje objem svalové hmoty
  • Podporuje výkonnost a zvyšuje výdrž
  • Zvyšuje libido a sexuální aktivitu
  • Pozitivně ovlivňuje množství a kvalitu spermií

Optimální Dávkování

Optimální dávkování je 2,5 gramu prášku (půl odměrky) dvakrát denně před jídlem, rozpuštěné ve 200 ml vody nebo džusu. Jedna zarovnaná odměrka = 5 gramů. V tréninkový den užívejte cca 60 minut před výkonem. V den volna užívejte mezi jídly a před spaním. Minimální účinná dávka podle studií jsou tři gramy denně.

Omezení

Nevhodné pro osoby do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dbajte na dostatečný příjem tekutin. Výrobek není plnohodnotná náhrada pestré stravy.

Skladování

Skladujte mimo slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a tmě prodlužuje trvanlivost výrobku.

No Doping

Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani geneticky modifikované suroviny.


Složení:

Kyselina D-asparagová


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu