Elite Flex Guard 750 g

Elite Flex Guard je komplexní kloubní výživa s obsahem až 30 složek a 72 důležitých stopových prvků pro maximální regeneraci a obnovu kloubů, chrupavek, vazů a šlach. Obsahuje speciální kolageny, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, inulín, Aquamin F, žraločí chrupavku, hyaluronan sodný a klíčové vitamíny, které snižují zánět a bolest, zlepšují funkci kloubů a zpomalují degenerativní procesy. Elite Flex Guard je ideální pro profesionální sportovce i pro všechny, kteří chtějí pečovat o zdraví svého pohybového aparátu. Vyzkoušejte nyní a pocítíte rozdíl!
Objednáno
1 207 Kč
Kategorie: KOLAGENY
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Elite Flex Guard – Komplexní Kloubní Výživa

ELITE FLEX GUARD je komplexní výživa na klouby s obsahem až 18 složek pro maximální funkčnost a synergii. V jejím složení najdete všechny ověřené látky, které vám pomohou s regenerací a obnovou kloubů, chrupavek, vazů a šlach. Naším cílem bylo vytvořit nejkomplexnější a nejúčinnější kloubní výživu na trhu. A to se nám podařilo – kloubní výživa pro profesionální sportovce, s níž zvládnete i to nejtěžší tréninkové zatížení! Samozřejmě je ideální pro všechny, kteří se chtějí maximálně starat o zdraví a funkci pohybového aparátu. Navíc neobsahuje žádná umělá sladidla.

Komplexní Regenerační Kloubní Výživa

Elite Flex Guard je komplexní, špičková, regenerační kloubní výživa s největším počtem funkčních látek. Celkově obsahuje až 30 složek plus dalších 72 důležitých stopových prvků, které mají prospěšný a citelný protizánětlivý a protibolestivý účinek.

Speciální Kolageny

  • 3 druhy speciálních kolagenů - kolagenové peptidy, které se běžně nacházejí v našem těle, zejména v kloubech, šlachách, vazech či úponech.
  • Enzymaticky hydrolyzovaný hovězí kolagen I. typu a III. typu s nejnižší molekulární hustotou 4000 duatlonů.
  • Kurací kolagen z hrudní chrupavky II. typu a speciální registrovaný OVOMET® kolagen z vaječných skořápek.

Glukosamin Sulfát

Glukosamin sulfát je bázický derivát glukózy, který se používá jako pomocný prostředek na zmírnění zánětu a bolestí při léčbě zánětů kloubů, šlach, kloubních pouzder a zlepšení degenerativních procesů. Stimuluje tvorbu glukosaminoglykanů a proteoglykanů, dvou stavebních prvků chrupavky.

Chondroitin Sulfát

Chondroitin sulfát je nejvíce zastoupený v strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky. Pomáhá v chrupavce zadržovat vodu a může zvrátit ztrátu chrupavky. Pravidelným užíváním snižujete bolest a zánět, zlepšujete funkci kloubů a zpomalujete progresi osteoartrózy.

Inulín

Inulín podporuje detoxikační systémy organismu a má pozitivní vliv na lepší využití vápníku lidským organismem.

Aquamin F

Aquamin F je unikátní minerální zdroj získaný z mořských řas, bohatý na bioaktivní vápník (Ca), hořčík (Mg) a dalších 72 důležitých stopových prvků. Tento minerální matrix poskytuje výjimečnou biologickou dostupnost a optimalizuje hladinu minerálů v těle.

Žraločí Chrupavka

Žraločí chrupavka je komplex mukopolysacharidů obsahující kolagen a další důležité složky jako glukosamin a chondroitin. Užíváním žraločí chrupavky zlepšujete pohyblivost kloubů, zpomalujete degenerativní změny v chrupavce, zmírňujete záněty a otoky kloubů.

Hyaluronan Sodný

Hyaluronan sodný je přítomen v každém tělesném tkáni. Má výjimečně silnou schopnost vázat vodu, což pomáhá snižovat tření a tlumit nárazy v kloubech.

Vitamíny

  • Vitamín C: Silný antioxidant, zabraňuje zánětům a posiluje imunitu.
  • Vitamín E: Antioxidant, který chrání buňky před poškozením a podporuje růst svalové hmoty a tkání.
  • Vitamín D3: Přispívá k normálnímu vstřebávání a hladině vápníku a fosforu.
  • Vitamín K2 (MK-7): Přírodní forma vitamínu K2, která přispívá k prevenci osteoporózy a zlepšení kvality kostí.
  • Vitamín B6: Důležitý pro činnost enzymů a tvorbu červených krvinek.

Astaxantín 99%

Astaxantín 99% je antioxidant z rodu karotenoidů, který zlepšuje funkci kloubů, redukuje známky stárnutí a podporuje regeneraci po cvičení.

Elite Flex Guard je vaším partnerem pro maximální péči o klouby. Vyzkoušejte nyní a pocítíte rozdíl!


Odporučená denní dávka

25 g = 3 odměrky rozmíchané ve vodě

Užívání

Užívejte zásadně po jídle! Pro dosažení požadovaných účinků je nezbytné užívat produkt každý den po dobu nejméně dvou měsíců.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek nesmí být používán jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby trpící nesnášenlivostí na některou z uvedených složek. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Alergeny

Kůrovci, měkkýši, ryby, vejce.


Složení (citron + limetka)

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen I. typu a III. typu, inulin, glukosamin sulfát 2KCL, chondroitin sulfát, aquamin F (Lithothamnion coralloides), MSM (methylsulfonylmethan), žraločí chrupavka, kuřecí kolagen z hrudní chrupavky II. typu, extrakt ze živice stromu kadidlovníka pilovitého 5:1 (boswellia serrata), kyselina L-askorbová (vitamín C), OVOMET® kolagen I. typu ze stěn vaječných skořápek, enzym bromelain (1200GDU/g), hyaluronan sodný, astaxantin extrakt 99%, DL-alfa-tokoferol acetát (vitamín E), pyridoxin HCL (vitamín B6), menachinon MK-7 (vitamín K2), cholekalciferol (vitamín D3), kyselina citronová, oxid křemičitý, přírodní aroma: citron a limetka, sladidlo: glykozidy steviolu.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu