Excellent BCAA Complex - malina 110 g

Excellent BCAA Complex je prémiový doplněk stravy navržený pro zvýšení tělesného výkonu, ochranu a regeneraci svalů. Obsahuje BCAA v optimálním poměru 2:1:1, obohacené o L-glutamin, L-citrulin, důležité minerály a vitamíny C a B6. Tento komplex je ve fermentované formě, bez sacharidů, s vynikající chutí a rozpustností. Zařaďte ho do své suplementace a pocítíte jeho silné synergické účinky.
Objednáno
148 Kč
Kategorie: Produkty
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Excellent BCAA Complex - Prémiový doplněk stravy

Excellent BCAA Complex

Excellent BCAA Complex je funkční produkt z prémiových surovin s vyváženým složením zaměřený na zvýšení tělesného výkonu, ochranu, regeneraci a budování svalové hmoty. BCAA v nejvhodnějším poměru 2:1:1 jsou obohacené o další látky, jako je L-glutamin, L-citrulin, nejdůležitější minerály: sodík, draslík, vápník, hořčík a vitamíny C a B6. Celý komplex je optimálně nastavený pro silný synergický účinek a to v nesmírně chutném a osvěžujícím nápoji. Velkou výhodou je fermentovaná forma a nulový obsah sacharidů.

Připravili jsme pro tebe doslova lahůdku, vlastní receptura, na kterou jsme hrdí.

EXCELENTNÍ: SLOŽENÍ, CHUŤ, ROZPUSTNOST, FUNKČNOST

Není BCAA jako BCAA, pochopíš, když ochutnáš... prostě si je zamiluješ!!!

Víme, že samotné BCAA nemá velký smysl suplementovat, a proto je v naší nabídce ani nenajdeš! Připravili jsme však excelentní aminokomplex, který zahrnuje 11 látek, jeho zařazení do tvé suplementace smysl určitě má a při jeho užívání ho i pocítíš!

Excellent BCAA Complex a jeho výhody:

 • zvyšuje svalovou sílu a celkový tělesný výkon
 • je silně anabolický, zvyšuje kvalitu a množství svalové hmoty
 • chrání svalovou hmotu před katabolismem, zejména v období kalorického deficitu
 • zlepšuje krevní průtok a rychlejší zabudování živin i bílkovin
 • odkládá nástup únavy, zlepšuje trénink a jeho intenzitu
 • zkracuje čas potřebný pro regeneraci svalových vláken
 • šetří svalový glykogen a snižuje tvorbu kyseliny mléčné
 • zvyšuje pozitivní dusíkovou bilanci organismu
 • zvyšuje vylučování růstového hormonu
 • vhodný pro vegetariány i vegany, fermentovaná forma
 • neobsahuje acesulfam K, aspartam, zahušťovadla ani barviva

BCAA (Branched-Chain Amino Acids) ve fermentované formě

Jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem L-valin, L-leucin, L-isoleucin. Až 35 % svalové tkáně je tvořeno BCAA. Tělo je nedokáže vyrobit samo. Jsou to jediné aminokyseliny, které se nemetabolizují v játrech, místo toho se dostávají přímo do svalů. Z tohoto důvodu jsou přístupné velmi rychle a používají se na budování svalů, ochranu svalů a tvorbu energie.

L-Glutamin

Je neesenciální aminokyselina, která je důležitou součástí bílkovin, hlavně svalových, ve kterých představuje až 60 % ze všech aminokyselin. Je nezbytný pro regenerační procesy v organismu a ve svalech působí silně antikatabolicky, také ovlivňuje funkci imunitního systému. Při tělesné a psychické námaze dochází k jeho vysoké spotřebě. Používá se pro výstavbu bílých krvinek, čímž je potřebný pro imunitní systém a regeneraci. Zvyšuje hladinu růstového hormonu a růstu svalové hmoty. Zvyšuje zásoby glykogenu, čímž zajišťuje ochranu svalových bílkovin. Přispívá k vstřebávání živin z potravy.

L-Citrulin

Vede k zvýšené tvorbě oxidu dusnatého v krevním řečišti. Oxid dusnatý v těle způsobuje rozšiřování a zpevňování cév, což vede k lepšímu zásobování svalů a orgánů živinami a kyslíkem, které pak dokážou lépe růst a podávat vyšší výkon. Má pozitivní vliv na erekci, napomáhá k lepší tvorbě kreatin fosfátu, růstového hormonu a potréninkové regeneraci.

Elektrolyty

Nejdůležitější minerály: sodík, draslík, vápník a hořčík hrají klíčovou roli při udržování rovnováhy tekutin v těle. Jsou nezbytné pro správnou hydrataci, prevenci svalových křečí, napomáhají správnému fungování tělesných procesů. Jsou obzvláště důležité v průběhu cvičení, protože elektrolyty jako je sodík a draslík se snadno ztrácí pocením. Hořčík urychluje regeneraci. Nedostatek elektrolytů může způsobit svalové křeče, únavu, slabost a brnění končetin.

Vitamín C

Lidské tělo si ho nedokáže vytvořit, přičemž je ale nezbytný. Přispívá k tvorbě kolagenu a k správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek, k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, fungování nervového systému, správné funkci psychiky, fungování imunitního systému a ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamín B6

Je jedním z nejdůležitějších vitamínů při metabolismu proteinů. V našem těle se nachází v játrech, v ledvinách, slezině, nebo v mozku, jeho převážná část je obsažena ve svalech (až do 90 %). Je důležitý pro funkčnost nervového systému, regulaci hormonální činnosti, látkové přeměně homocysteinu, podporuje fungování imunitního systému, napomáhá k správné tvorbě červených krvinek.


Jednorázová dávka je 11 gramů = 2 zarovnané odměrky. Prášek zamíchejte do 200 ml vody a vypijte 30 minut před fyzickým výkonem. Další dávku můžete užít po tréninku, případně i během dne mezi jídly. Maximální denní dávka je 6 odměrek.

Omezení: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Alergen: sója (sójový lecitin).

Skladování: Uchovávejte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.


Výživová hodnota

Malina v 100 g / v 11 g OVD*

Energetická hodnota 1 345 kJ (316,5 kcal) / 148 kJ (34,8 kcal) 1,74 %
Tuky 0 g / 0 g 0 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g / 0 g 0 %
Sacharidy 0,5 g / 0,05 g 0,02 %
Z toho cukry 0 g / 0 g 0 %
Vláknina 0 g / 0 g -
Bílkoviny 78,75 g / 8,66 g 17,3 %
Sůl 0 g / 0 g 0 %
BCAA 2:1:1 instant 45,45 g / 5 g -
L-Glutamin 27,3 g / 3 g -
L-Citrulin DL-malát 2:1 9,09 g / 1 g -
Vitamin C 2,73 g / 300 mg 250 %
Minerální směs, z toho čisté ionty: 9,09 g / 1 g -
Sodík 1 072,7 mg / 118 mg -
Draslík 427,3 mg / 47 mg -
Vápník 427,3 mg / 47 mg 4%
Hořčík 190,9 mg / 21 mg 5%
Vitamin B6 18,2 mg / 2 mg 118%
*doporučená výživová dávka

Složení

Malina: BCAA instant 2:1:1 (L-leucin, L-izoleucin, L-valin), L-glutamin, L-citrulin DL-malát 2:1, minerální směs (citrát draselný, citrát hořečnatý, citrát sodný, citrát vápenatý), kyselina L-askorbová (vitamin C), pyridoxin HCl (vitamin B6), protispékavá látka: oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma: malina, sladidlo: sukralóza, emulgátor: sójový lecitin.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu