Kreatin Monohydrát 500 g

Vyberte si 100% čistý mikronizovaný kreatin monohydrát nejvyšší kvality, který je HPLC testovaný ve farmaceutické kvalitě a nabízí perfektní rozpustnost bez chuti a zápachu. Tento populární doplněk mezi silovými sportovci a příznivci vysoce intenzivních tréninků zvyšuje výkonnost během krátkých intervalů tréninku. Využijte jeho schopnost zlepšit syntézu bílkovin, zvýšit sílu a urychlit růst svalové hmoty. Více než 500 studií potvrdilo jeho účinky na metabolismus a celkový výkon.
Skladem
714 Kč
Kategorie: KREATINY
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

100% Čistý Mikronizovaný Kreatin Monohydrát Nejvyšší Kvality

HPLC testovaný ve farmaceutické kvalitě. Perfektní rozpustnost v jakémkoli nápoji, bez chuti a zápachu. Populární zejména mezi silovými sportovci, příznivci vysoce intenzivních tréninků či různých kolektivních sportů. Využít jej však můžeš při jakékoli aktivitě, kde je pro tebe důležitá rychlost, výbušnost a maximální síla. Kreatin je totiž schopen zvýšit výkonnost během krátkých po sobě následujících intervalů tréninku.

Podpora Rychlosti, Výbušnosti a Růstu Svalové Hmoty

Creatine Monohydrate je v komunitě kulturistů považován za určitý fenomén. Patří mezi nejprodávanější výživové doplňky na cvičení a rychlý nárůst svalů. Proč je tomu tak? Bylo vypracováno více než 500 studií, které potvrdily účinky kreatinu na růst svalů, metabolismus, celkový výkon a mnoho dalších ukazatelů. Většina z těchto studií přinesla převratné výsledky a dokázaly tak, že kreatin je skutečně funkční látka, která podporuje výkonnost sportovce.

Creatine Monohydrate a jeho Výhody:

  • Zlepšuje syntézu bílkovin, která urychluje růst svalové hmoty
  • Zvyšuje sílu, výkon a vytrvalost
  • Napomáhá regeneraci svalstva
  • Zajišťuje okamžitou energii pro svalovou činnost
  • Zvětšuje objem svalových buněk
Tento text je nyní optimalizován pro lepší SEO výsledky a připraven k přímému použití na stránkách produktu. Obsahuje klíčová slova jako "kreatin monohydrát", "svalová hmota", "výkon", "růst svalů" a další, které mohou pomoci při vyhledávání. HTML prvky jako nadpisy a seznamy zajišťují lepší přehlednost a čitelnost textu.

Odporučená denní dávka: 5 gramů = 1 odměrka

První týden užívání můžete denní dávku zvýšit až na 20 gramů denně, tedy jednu zarovnanou odměrku čtyřikrát denně. Doporučujeme užívání v cyklech - jeden až dva měsíce užívání následované měsíční pauzou. Tento cyklus opakujte, dokud vám přináší požadované výsledky.

Upozornění

Velká jednorázová dávka může vyvolat mírný pocit nevolnosti nebo nadýmání. Během doby užívání je nutný zvýšený příjem tekutin!

Omezení

Není určené pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování

Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.


Výživové hodnoty

V 100 g V 5 g* OVD
Energetická hodnota 0 kJ (0 kcal) 0 kJ (0 kcal) 0 %
Tuky 0 g 0 g 0 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g 0 %
Sacharidy 0 g 0 g 0 %
Z toho cukry 0 g 0 g 0 %
Vláknina 0 g 0 g -
Bílkoviny 0 g 0 g 0 %
Sůl 0 mg 0 mg 0 %
Kreatin monohydrát 99,9 g 5 g -

*doporučená výživová dávka

Složení:

100% kreatin monohydrát 200 mesh


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu