Megandrol® Gen 2 140 kapslí

Megandrol® Gen2 je špičkový testosteron booster nové generace, který obsahuje velmi silné a efektivní extrakty jako Černá maca, Tribulus a Muira puama. Tento produkt nejen zvyšuje hladinu volného testosteronu, ale také maximalizuje výkonnost, podporuje tvorbu svalstva a zlepšuje sexuální funkce. Díky unikátní technologii zpracování je Megandrol® Gen2 neporovnatelný s jinými produkty na trhu. Zažijte mega sílu, tvrdost a prokrvení celého těla s Megandrol® Gen2!
Skladem
1 109 Kč
Kategorie: STIMULANTY TST
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Megandrol® Gen2 - Špičkový Testosteron Booster

Megandrol® Gen2 je špičkový testosteron booster nové generace s obrovskou dávkou těch nejúčinnějších látek v maximální možné koncentraci a čistotě. Megandrol® je velmi silný testobooster, který má vliv na hladinu testosteronu v krvi a dalších androgenů. Také dokáže zlepšit celkové prokrvení, což je velká výhoda při aktivitě, budování síly, regeneraci a velikosti svalstva. Zažijte mega sílu, tvrdost a prokrvení celého těla.

Nová Verze Megandrol® Gen2

Megandrol® Gen2 v jeho vylepšené verzi přináší nový zážitek na pole testosteron boosterů. Obsahuje velmi silný a mnohem efektivnější extrakt z Černé macy, spolu s purifikovaným Tribulem a silným extraktem Muira puama. Tyto látky se postarají o silnou syntézu testosteronu, příznivě působí na libido a celkové zdraví muže.

Dále obsahuje Saw palmetto, které velmi ocení muži díky jeho účinku na zdraví a funkčnost prostaty. Megandrol obsahuje také adaptogeny Schizandru a Ženšen, které se postarají o zvýšení energie a regenerace a celkové vitality.

Unikátní Technologie Megandrol®

Veškeré poměry jednotlivých složek a jejich koncentrace, oblasti pěstování surovin a procesy jejich zpracování jsou chráněny. Využíváme speciální technologii s vícenásobným purifikačním procesem, která dokáže maximálně zvýšit čistotu a účinnost surovin, což je neporovnatelné s jinými produkty na trhu. Proto Megandrol® Proprietary Blend nelze nahradit běžně dostupnými surovinami.

Proč Jsou Naše Produkty Tak Účinné?

Každá bylina, jako například Tribulus Terrestris, v sobě skrývá množství látek, které mají vliv na různé funkce v našem organismu. Náš tým se již několik let věnuje selekci různých extraktů a zkoumání jejich účinků, hlavně s využitím ve vrcholovém sportu. Takto vznikají naše speciální produkty, které jsou zcela odlišné od běžně prodávaných produktů. Jeden z nich je i Megandrol®.

Výhody Megandrol® Gen2

 • Zvyšuje hladinu volného testosteronu
 • Maximalizuje výkonnost a sílu
 • Podporuje tvorbu svalstva
 • Zlepšuje sexuální funkce a zvyšuje libido
 • Zvyšuje spokojenost a sebevědomí
 • Vhodný stejně pro ženy jako pro muže
 • Neobsahuje dopingové látky

Pro další zvýšení účinků je vhodné kombinovat Megandrol® s produkty z kategorie: Anabolizérů, Stimulantů TST, proteinů a kreatinů.


Odporučená denní dávka: 3 až 5 kapslí denně

Denní dávku rozdělte na dvě části – ráno a odpoledne. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nekombinujte s produkty obsahujícími Ikarín nebo Tongkat ali!


Účinné látky v produktu - 5 kapslí

Megandrol® Proprietary Blend 3600 mg

 • Černá maca peruánská extrakt
 • Kotvičník zemní extrakt
 • Muira puama extrakt
 • Serenoa plazivá extrakt
 • Schizandra čínská extrakt
 • Všehoj asijský extrakt
 • BioPerine®

Složení:

Černá maca peruánská (Lepidium Peruvianum) extrakt, Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) speciálně purifikovaný a upravovaný extrakt z plodů, Muira puama (Ptychopetalum olacoides) extrakt, Serenoa plazivá (Serenoa repens) extrakt, Schizandra čínská (Schizandra chinensis) extrakt, Všehoj asijský (Panax ginseng) extrakt, BioPerine® standardizovaný extrakt černého pepře (Piper nigrum) na piperin, protihrudkující látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování:

Skladovat mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu