O nás

ANDRORGANICS

 

Naše filozofie a priorita:

 

KVALITA - ČISTOTA - EFEKTIVITA

 

Vítejte na našich webových stránkách a dovolte nám, abychom se vám stručně představili. Jsme slovenská značka, která se zabývá vývojem a výrobou speciální sportovní výživy. V tomto oboru se pohybujeme již více než 15 let a v roce 2017 jsme se rozhodli založit vlastní značku, která přináší nejen klasické a osvědčené, ale především speciální produkty s unikátními složkami, koncentracemi a kombinacemi, které najdete pouze u nás.

 

Víme, že napsat lze mnoho, ale proto raději doporučujeme mít vlastní zkušenosti. Vyzkoušejte naše výrobky a sami zjistěte, proč jsou zákazníci věrní naší značce.

 

ANDRORGANICS lze také označit za rodinnou značku, která dbá na každý detail. S námi získáte výrobky, které jsou vyráběny v kontrolovaném laboratorním prostředí, mají certifikaci systému bezpečnosti potravin FSSC 22000 a jsou testovány pomocí HPLC. To vše zajišťuje maximální čistotu každého výrobku. Proto víte, že když si u nás koupíte výrobek, získáváte prémiovou kvalitu, která poskytuje vysokou účinnost nejen pro běžné lidi, ale i pro požadavky profesionálních sportovců.

 

Nespokojte se s produkty nižší kvality a zaplaťte za obsah nejvyšší kvality! My v ANDRORGANICS jsme hrdí na to, že nabízíme ty nejkvalitnější doplňky, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Naším cílem je přinášet na trh nové, vysoce kvalitní a účinné produkty pro fitness a profesionální sportovce, kteří se chtějí posunout vpřed díky inovacím v oblasti doplňků stravy za přijatelné ceny. Celé naše portfolio produktů je vždy dodáváno v nejvyšší možné kvalitě, koncentraci a dostupnosti pro lidský organismus, což zaručuje, že z produktu či suroviny vždy získáte maximum.

 

U nás najdete vždy něco výjimečného. Mnoho našich extraktů se v současné době může pochlubit světovým prvenstvím, které se týká především našich speciálních řad stimulantů a anabolizérů. Jsme hrdí na poctivost a prvotřídní účinnost každého produktu. Je jen na vás, abyste si vybrali ten správný produkt pro svůj cíl.

 

..........ANDRORGANICS je značka kvality, kterou určitě pocítíte............

 

Sami jsme sportovci a dlouho jsme hledali kvalitní produkty s výraznou účinností, ale bez poškození zdraví - např. dopingovými látkami. Prvotřídní účinky produktů Androrganics jsme pocítili nejprve na sobě a velmi rádi se o ně s vámi podělíme. Zaměřili jsme se také na cenovou dostupnost našich výrobků. Vzhledem k obsahu účinných látek, jejich množství a koncentraci v balení jsou naše výrobky mnohem cenově dostupnější než ostatní produkty běžně nabízené na trhu. Naše portfolio budeme průběžně rozšiřovat o další vysoce kvalitní

které neustále připravujeme a inovujeme. Budeme upřímně rádi, pokud s nimi dosáhnete svých cílů a překročíte své limity.

 

Vaše spokojenost a důvěra v naši značku je pro nás nesmírně důležitá a motivuje nás k další práci.

 

Děkujeme všem, kteří vyzkoušeli naše první inovace v našich skromných začátcích. Děkujeme za všechny ohlasy, připomínky, názory a dokonce i konstruktivní kritiku. To vše nás udržuje v chodu a pomáhá nám přinášet na trh to nejlepší.

 

S pozdravem Androrganics team

 

Zpět do obchodu