Omega-3 Strong 200 kapslí

Extra silné omega-3 mastné kyseliny ve farmaceutické kvalitě, obohacené o vitamín E, přispívají k normální činnosti srdce a mozku. Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem a zajišťuje bezpečné užívání omega-3. Výsledky studií potvrzují významné snížení triglyceridů a pozitivní vliv na náladu. Vyberte si kvalitu a zdraví s naším produktem!
Skladem
394 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ A VITALITA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

EXTRA SILNÉ OMEGA-3 + VITAMÍN E

Extra silné omega-3 mastné kyseliny ve farmaceutické kvalitě navíc obohacené o vitamín E.

Rybí olej a omega-3 mastné kyseliny

Rybí olej obsahuje přirozené nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které si tělo nedokáže vytvořit samo. Eikosapentaenová kyselina (EPA) patří mezi esenciální mastné kyseliny, konkrétně mezi omega-3 mastné kyseliny. Kyselinu dokosahexaenovou (DHA) také řadíme do skupiny omega-3 mastných kyselin, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin.

Zdroje omega-3

Hlavními zdroji EPA a DHA jsou tučné mořské ryby (losos, makrela, sardinky), případně oleje z nich. Mořské ryby si však EPA a DHA nesyntetizují; ve skutečnosti je syntetizuje drobný plankton, který je potravou těchto ryb. V tělech mořských ryb se EPA a DHA koncentruje ve větším množství, protože jsou na vyšších příčkách potravního řetězce.

Benefity užívání omega-3

EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (při příjmu alespoň 250 mg EPA a DHA denně). DHA přispívá k normální činnosti mozku (při příjmu alespoň 250 mg DHA denně). Na účinky EPA a DHA již existuje nespočetné množství studií; nejzajímavější výsledky má asi na redukci triglyceridů (snížení o 15-30 %, více než 40 studií) a na vliv na náladu u lidí s depresí (přes 20 studií).

Vitamín E

Vitamín E je jeden z nejznámějších antioxidantů na světě. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a k normální srážlivosti krve. V produktu Omega-3 funguje jako anti-lipidové peroxidační činidlo. Mnoho doplňků z rybího oleje bez vitamínu E může obsahovat škodlivé peroxidy lipidů (oxidované lipidy, které mohou poškodit buňky).


Dávkování: Užívejte jednu až dvě kapsle denně s jídlem.

Omezení: Obsahuje alergen ryby.

Skladování: Skladujte mimo sluneční záření, v suchu a při teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a tmě prodlužuje trvanlivost výrobku.


Složení Rybího Oleje

Složení

Rybí olej 1000 mg, z toho EPA min. 330 mg a DHA min. 220 mg, želatina, glycerol, čištěná voda, D-alfa tokoferol (vitamín E) 12 mg.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu