Omega-3 Strong 400 kapslí

Extra silné omega-3 mastné kyseliny ve farmaceutické kvalitě, obohacené o vitamín E, přispívají k normální činnosti srdce a mozku. Klinické studie prokázaly, že EPA a DHA snižují triglyceridy a pozitivně ovlivňují náladu. Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem a zajišťuje bezpečnost produktu. Investujte do svého zdraví s naším prémiovým doplňkem stravy.
Objednáno
714 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ A VITALITA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

EXTRA SILNÉ OMEGA-3 + VITAMÍN E

Extra silné omega-3 mastné kyseliny ve farmaceutické kvalitě navíc obohacené o vitamín E.

Rybí olej a Omega-3

Rybí olej obsahuje přirozené nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které si tělo nedokáže vytvořit. Eikosapentaenová kyselina (EPA) patří mezi esenciální mastné kyseliny, konkrétně mezi omega-3 mastné kyseliny. Kyselinu dokozahexaenovou (DHA) rovněž řadíme do skupiny omega-3 mastných kyselin, které jsou podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin.

Zdroje Omega-3

Hlavními zdroji EPA a DHA jsou tučné mořské ryby (losos, makrela, sardinky), případně olej z nich. Mořské ryby však EPA a DHA nesyntetizují, ve skutečnosti ho syntetizuje drobný plankton, který je potravou těchto ryb. V tělech mořských ryb se EPA a DHA koncentruje ve větším množství, protože jsou na vyšších příčkách potravinového řetězce.

Benefity užívání Omega-3

EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (při příjmu alespoň 250 mg EPA a DHA denně). DHA přispívá k normální činnosti mozku (při příjmu alespoň 250 mg DHA denně). Na účinky EPA a DHA již existuje nespočet studií, nejzajímavější výsledky má asi na redukci triglyceridů (snížení o 15-30 %, více než 40 studií) a na vliv na náladu u lidí s depresemi (přes 20 studií).

Vitamín E

Vitamín E je jeden z nejznámějších antioxidantů na světě. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a k normální srážlivosti krve. V produktu Omega-3 funguje jako anti-lipidové peroxidační činidlo. Mnoho doplňků z rybího oleje bez vitamínu E může obsahovat škodlivé peroxidy lipidů (oxidované lipidy, které mohou poškodit buňky).


Dávkování:

Užívejte jednu až dvě kapsle denně s jídlem.

Omezení:

Obsahuje alergen ryb.

Skladování:

Skladujte mimo slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a tmě prodlužuje trvanlivost výrobku.


Složení

Rybí olej: 1000 mg

  • EPA: min. 330 mg
  • DHA: min. 220 mg

Další složky:

  • želatina
  • glycerol
  • čištěná voda
  • D-alfa tokoferol (vitamín E): 12 mg

Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu