Protobol 140 kapslí

Protobol je revoluční TST stimulant, který díky unikátní směsi Protodioscinu a Protogracillinu z bulharského tribulusu a adaptogenu ašvagandy dramaticky zvyšuje hladinu testosteronu, výkon, sílu a růst svalové hmoty. Tento produkt je ideální pro každého, kdo hledá bezpečnou a přírodní alternativu k syntetickým anabolickým hormonům bez negativních účinků. Garantujeme nejvyšší obsah účinných látek na trhu, což zajišťuje maximální účinnost a spokojenost při cvičení i v běžném životě. Pokud chcete dosáhnout špičkových výsledků a zlepšit svou fyzickou kondici, Protobol je tou správnou volbou.
Skladem
1 207 Kč
Kategorie: Produkty
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Protobol – Výjimečný produkt pro maximální výkon

Protobol je další novinkou, kterou jsme vyvinuli s výjimečnou směsí látek, získaných z funkčních a ověřených surovin. Základ tvoří speciální extrakt bulharského tribulusu s velmi vysokým obsahem steroidních saponinů protodioscinu a protogracillinu, které jsou navíc v optimálním poměru pro dosažení maximální účinnosti. Také obsahuje silný extrakt adaptogenu ašvagandy s vysokým obsahem vitanolidů, který umocňuje mimořádnou funkčnost produktu.

Proč si vybrat Protobol?

Protobol patří mezi špičku našich TST stimulantů. Pokud chceš zvýšit testosteron, tvrdost a sílu svalové hmoty a zvládat maximální zátěž a špičkové výkony, je tento produkt přímo pro tebe.

Protobol Proprietary Blend™

Speciální směs dvou nejsilnějších furostanolových, anabolických steroidních látek: Protodioscin a Protogracillin extrahovaných z kotvičníku (Tribulusu). Navíc v nejvyšší denní dávce, jaká je na trhu dostupná. Má významný vliv na zvýšení hladiny testosteronu, zvyšuje sexuální libido u mužů i žen všech věkových skupin. Pomáhá kulturistům a sportovcům při cvičení, regeneraci, svalové vytrvalosti a růstu svalové hmoty. Obsah steroidních saponinů také pomáhá proteinům procházet přes buněčné membrány. Je to bezpečná, přírodní alternativa k syntetickým anabolickým hormonům a nemá žádné známé negativní účinky. Může zvýšit přirozenou tvorbu celkového a volného testosteronu o 20 až 80 % podle výchozího stavu.

Garantujeme nejvyšší množství Protodioscinu na trhu a nejoptimálnější poměr s Protogracillinem.

Protobol není běžný Tribulus

Na trhu je velké množství různých Tribulusů. Existují i na první pohled výhodná balení s vysokým množstvím extraktu kotvičníku zemního s 95% obsahem saponinů za poměrně nízké ceny. Avšak je tu jeden velký háček. Jsou to levné extrakty Tribulusu, které nikdy nebudou pro vás citelně fungovat jako Protobol, protože neobsahují Protodioscin.

Ašvaganda – Adaptogen pro lepší výkon

Ašvaganda je adaptogen, který pomáhá zlepšit svalovou sílu a fyzický výkon. Podporuje libido a tvorbu testosteronu. Také pomáhá snižovat hladiny kortizolu, což je hormon spojený se stresem.

Skúsenosti nás a našich klientů

 • 1.-2. týden: nárůst energie, větší bdělost, citelně zvýšené libido
 • 3.-4. týden: účinky se stupňují do osobního maxima, zlepšuje se kvalita tréninku, síla, vytrvalost a tvrdost svalstva
 • 4. a další týdny: zaznamenaný růst svalové hmoty (při silovém cvičení)

Výhody Protobolu

 • Prudce zvyšuje hladinu volného testosteronu o 20 až 80 %
 • Zvyšuje výkonnost, sílu a chuť cvičit
 • Maximalizuje uvolňování oxidu dusnatého (NO)
 • Zvětšuje tvorbu a velikost svalové hmoty
 • Zlepšuje syntézu bílkovin
 • Zlepšuje sexuální funkce a zvyšuje libido
 • Zvyšuje spokojenost a sebevědomí
 • Snižuje příznaky PMS
 • Vhodný stejně pro ženy i muže
 • Vhodný při všech druzích sportu
 • Neobsahuje dopingové látky (NO doping)

Proč naše produkty překvapují svou účinností?

Každá bylina, jako například Tribulus Terrestris, v sobě skrývá množství látek, které mají vliv na různé funkce v našem organismu. Už několik let se náš tým věnuje selekci různých extraktů a zkoumání jejich účinků hlavně s využitím ve vrcholovém sportu. Takto vznikají naše speciální produkty, které jsou zcela odlišné od běžně prodávaných produktů. Jedním z nich je i Protobol.

Protobol obsahuje speciální Proprietary Blend navržený a vyladěný na základě poznatků moderní vědy a našich dlouholetých zkušeností s vývojem speciálních směsí doplňků výživy.

Všechny poměry jednotlivých složek a jejich koncentrace, oblasti pěstování surovin a procesy jejich zpracování jsou chráněny. Dále využíváme speciální technologii s vícenásobným purifikačním procesem, která dokáže maximálně zvýšit čistotu a účinnost surovin, neporovnatelnou s jinými produkty na trhu. Proto Protobol Proprietary Blend™ není možné nahradit běžně dostupnými surovinami.


Odpovědná denní dávka: 3 až 5 kapslí denně

Denní dávku rozdělte na dvě části – ráno a odpoledne. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.

Neužívejte méně než 3 hodiny před spaním. U citlivějších lidí může užívání v pozdních večerních hodinách způsobovat nespavost – v takovém případě si poslední dávku naplánujte na odpoledne.


Účinné látky v produktu – 5 kapslí

 • Protobol Proprietary Blend™: 3700 mg
 • Kotvičník zemní extrakt
 • Ašvaganda extrakt
 • BioPerine®

Složení:

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) extrakt z plodů původem z Bulharska standardizovaný na Protodioscín a Protogracilín, Ašvaganda (Withania somnifera) extrakt, BioPerine® standardizovaný extrakt černého pepře (Piper nigrum) na Piperin, protihrudkující látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování:

Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu