Spirit Nutrition Hovězí Kolagen - třešeň

Připravte si nápoj s hydrolyzovanými kolagenovými peptidy, které mají nejlepší vstřebatelnost díky molekulové hmotnosti 2000 daltonů. Collagen Pure Bovine Peptide zajišťuje péči o vaše klouby, šlachy, nehty, vlasy a pokožku, přičemž vitamín C zvyšuje jeho účinnost. Tento prémiový hovězí kolagen je zdrojem předštěpených proteinů důležitých pro regeneraci pojivových tkání. Navíc skvěle chutná!
Objednáno
714 Kč
Kategorie: KOLAGENY
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Collagen Pure Bovine Peptide v prášku

Připravte si nápoj s hydrolyzovanými kolagenovými peptidy, které mají nejlepší vstřebatelnost díky molekulové hmotnosti 2000 daltonů. Tyto krátké molekulové řetězce spolu s vitamínem C zvyšují využitelnost pro lidský organismus. Navíc skvěle chutná!

Vynikající rychle vstřebatelný hovězí kolagen

Collagen Pure Bovine Peptide zajišťuje péči o vaše klouby, šlachy, nehty, vlasy a pokožku. Tento prémiový hovězí kolagen je zdrojem předštěpených proteinů díky enzymatické hydrolýze, které jsou důležité pro regeneraci pojivových tkání. Krátké molekulové řetězce přispívají k vyšší stravitelnosti a využitelnosti pro člověka, což zajišťuje dobrou vstřebatelnost a jedinečné zastoupení esenciálních i neesenciálních aminokyselin.

Bovine Collagen - Hovězí kolagen s vitamínem C

Bovine Collagen je obohacen o vitamín C, který zvyšuje celkový účinek. Vitamín C přispívá k správné tvorbě kolagenu, správné funkci kostí a chrupavek. Stimuluje tvorbu vaziva, kostí a zubů a spolupůsobí při budování chrupavek i šlach.


Odporučená denní dávka je 10 gramů (jedna přiložená odměrka) rozmíchaných přibližně v 1,5 dcl vody. 10 gramů je vhodné rozdělit do dvou 5 gramových dávek ráno a večer. Pro optimální účinnost doporučujeme dodržovat denní dávkování a užívat nejlépe po dobu 2 až 3 měsíců.


Hydrolyzovaný hovězí kolagen (kolagen I. typu a III. typu), kyselina L-askorbová (vitamín C), aroma: třešeň.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu