Spirit Nutrition Moringa + kurkumin 90 kapslí

Zažijte sílu kombinace Moringy a Kurkuminu v každé kapsli, která přispívá k celkové vitalitě vašeho organismu a podpoře imunitního systému. Tento výživový doplněk dodává vašemu tělu potřebné živiny pro aktivní životní styl a zpomaluje stárnutí díky vysokému obsahu antioxidantů. Každá kapsle obsahuje 600 mg organické Moringy a 100 mg silného 95% extraktu kurkuminu, což zajišťuje maximální účinnost a vstřebatelnost. Podpořte své zdraví a energii s touto jedinečnou superpotravinou.
Objednáno
616 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ A VITALITA
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

140 Zdraví Prospěšných Látok

Moringa + Kurkumin Přispívají K:

 • Celkové vitalitě organismu a dobrému zdraví
 • Normálnímu fungování imunitního systému, trávení a činnosti jater
 • Správnému fungování nervové soustavy a kardiovaskulárního systému
 • Zdraví kostí, kloubů a celého pohybového aparátu
 • Spomalení stárnutí (anti-aging)
 • Dodává tělu potřebné živiny pro aktivní životní styl

Moringa je mimořádně bohatá na živiny a minerály. Obsahuje více než 90 výživných látek a 46 antioxidantů. Moringu v našem produktu jsme obohatili o silný 95% extrakt kurkuminoidů, který obsahuje všechny tři typy kurkuminu.

Každá kapsle obsahuje až 600 mg organické Moringy a 100 mg extraktu kurkuminu.

Moringa + Kurkumin Přispívají K:

Moringa obsahuje organický prášek z listů rostliny Moringa oleifera, který je obohacen o 95% extrakt kurkuminu. Každá kapsle obsahuje až 600 mg organické Moringy a 100 mg 95% extraktu kurkuminu.

Moringa + Kurkumin je všestranný výživový doplněk. Sušený prášek představuje kombinaci nutričních a medicínských fytochemikálií. Asi nejvíce vyzdvihovaný je obsah vitamínu A ve formě karotenu (v 100g moringy 10-násobek obsahu v mrkvi), vitamínu C (12-násobek obsahu v pomerančích), vápníku (17-násobek obsahu v mléku), draslíku (15-násobek obsahu v banánech), železa (25-násobek obsahu ve špenátu) a proteinů (9-násobně více než v jogurtu). Významným atributem je biologická dostupnost a vstřebatelnost čistě přírodních mikronutrientů v lidském organismu. Při komplexním pohledu najdeme v moringě vitamíny B1, B2, B3, ale i vitamíny rozpustné v tucích – A, D, E a K a množství minerálů – kromě zmíněných také měď, fosfor, zinek a další.

Moringa je také zdrojem 46 přírodních antioxidantů. Její listy obsahují převážně flavonoidy a karotenoidy. S obsahem všech devíti esenciálních aminokyselin a zároveň vápníku, hořčíku, draslíku a vitamínů A a C se jedná o skutečnou superpotravinu. Antioxidační efekt působí proti rakovině prostaty, ale i problémům s pokožkou, sleduje se protinádorový účinek extraktu listů. Modulační efekt byl zjištěn při anémii, vysokém krevním tlaku, diabetu, vysokém cholesterolu, problémech se štítnou žlázou a ledvinových potížích. Silný protizánětlivý účinek je nápomocný při revmatoidních onemocněních, potlačování bolesti a otoků. Napomáhá také při různých trávicích problémech. V mnoha případech se ukázal antibakteriální, antimikrobiální a antivirový efekt a vliv na povzbuzení imunitních procesů. Má detoxikační účinek a dokonce neuroprotektivní charakter. Může zlepšit stav při migrénách a bolestech hlavy. Listy působí protizánětlivě i jako prevence proti chřipce a nachlazení. Osvedčila se i diabetikům, protože dokáže snižovat hladinu cukru v krvi. Také pomáhá v boji proti únavě a stresu.

Moringa nezapomíná ani na ženy. Vzácný prvek zeatin zpomaluje stárnutí buněk, což z něj dělá úžasný anti-aging faktor působící proti vráskám, vyznačující se pozitivním účinkem na pokožku.

Esenciální Aminokyseliny:

chrání před volnými radikály

Vitamín A:

důležitý pro zdravý zrak

Vitamín C:

na posílení imunitního systému

Vápník:

nezbytný pro zdravé zuby a kosti

Hořčík:

stimuluje krevní oběh

Draslík:

zajišťuje správný metabolismus

Železo:

důležité pro zásobování buněk kyslíkem

Zinek:

v organismu působí protizánětlivě

Omega-3 Mastné Kyseliny:

nezbytné pro správnou funkci mozku

Zeatin:

důležitý chemický přenašeč, který všechny tyto látky dopravuje tam, kde mají působit

Jaké Jsou Přínosy Kurkuminu?

 • Normální fungování imunitního systému
 • Normální trávení
 • Normální činnost jater
 • Normální činnost nervové soustavy
 • Normální činnost kardiovaskulárního systému
 • Normální stav kostí a kloubů

Dnes již existují tisíce vědeckých studií, které potvrzují silný antioxidační a protizánětlivý vliv kurkuminu. Účinky kurkuminu potvrzuje i moderní věda.


Odporučená denní dávka: 2 až 3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém a chladném místě. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte na prázdný žaludek.

Skladování: Skladujte mimo slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25° C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.


Složení produktu s Moringou a Kurkuminem

Složení

Moringa je mimořádně bohatá na živiny a minerály. Obsahuje více než 90 výživných látek a 46 antioxidantů. Moringu v našem produktu jsme obohatili o silný 95% extrakt kurkuminoidů, který obsahuje všechny tři typy kurkuminu:

 • 80 % kurkumin (kurkumin, typ 1)
 • 18 % demethoxycurcumin (kurkumin, typ 3)
 • 2 % bisdemethoxycurcumin (kurkumin, typ 2)

Tento extrakt má silný antioxidační a protizánětlivý vliv.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu