Spirit Nutrition Spirit Nutrition Omega-3 Strong 90 kapslí

Extra silné omega-3 mastné kyseliny v farmaceutické kvalitě, obohacené o vitamín E, přispívají k normální činnosti srdce a mozku. Získané z oleje tučných mořských ryb, EPA a DHA napomáhají také ke snížení triglyceridů a zlepšení nálady. Vitamín E navíc chrání buňky před oxidačním stresem a zajišťuje bezpečnost proti škodlivým peroxidům lipidů. Investujte do svého zdraví s naším prémiovým doplňkem!
Objednáno
222 Kč
Kategorie: Produkty
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

EXTRA SILNÉ OMEGA-3 + VITAMÍN E

Extra silné omega-3 mastné kyseliny v farmaceutické kvalitě navíc obohacené o vitamín E.

Rybí olej a omega-3 mastné kyseliny

Rybí olej obsahuje přirozené nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které si tělo nedokáže vytvořit samo. Eikosapentaenová kyselina (EPA) patří mezi esenciální mastné kyseliny, konkrétně mezi omega-3 mastné kyseliny. Kyselinu dokozahexaenovou (DHA) řadíme také do skupiny omega-3 mastných kyselin, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin.

Zdroje omega-3

Hlavními zdroji EPA a DHA jsou tučné mořské ryby (losos, makrela, sardinky), případně olej z nich. Mořské ryby si však EPA a DHA nesyntetizují, ve skutečnosti je syntetizuje drobný plankton, který je potravou uvedených ryb. V tělech mořských ryb se EPA a DHA koncentruje ve větším množství, protože jsou na vyšších příčkách potravinového řetězce.

Benefity užívání omega-3

EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (při příjmu alespoň 250 mg EPA a DHA denně). DHA přispívá k normální činnosti mozku (při příjmu alespoň 250 mg DHA denně). Na účinky EPA a DHA již existuje nespočetné množství studií, nejzajímavější výsledky má asi na redukci triglyceridů (snížení o 15-30 %, více než 40 studií) a na vliv na náladu u lidí s depresemi (přes 20 studií).

Vitamín E

Vitamín E je jeden z nejznámějších antioxidantů na světě. Přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a k normální srážlivosti krve. V produktu Omega 3 funguje jako anti-lipidové peroxidační činidlo. Mnoho doplňků z rybího oleje bez vitamínu E může obsahovat škodlivé peroxidy lipidů (oxidované lipidy, které mohou poškodit buňky).


Dávkování: Užívejte jednu až dvě kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Obsahuje alergen ryby.

Skladování: Skladujte mimo sluneční záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost výrobku.


Složení Rybího Oleje

Složení Rybího Oleje

Složení: Rybí olej 1000 mg, z toho EPA min. 330 mg a DHA min. 220 mg, želatina, glycerol, čištěná voda, D-alfa tokoferol (vitamín E) 12 mg


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu