TestoJack® 140 kapslí

TestoJack® je revoluční testosteronový booster, který kombinuje přírodní extrakty jako Testofen®, Maca, DAA a Ašvaganda pro maximální účinnost. Tento vícekomponentní stimulant zvyšuje hladinu volného testosteronu, podporuje růst svalové hmoty a zlepšuje sexuální funkce, což z něj činí ideální volbu pro muže i ženy. Díky patentovanému Proprietary Blendu a speciální technologii zpracování dosahuje TestoJack® neporovnatelné čistoty a účinnosti. Podpořte svůj trénink a celkovou vitalitu s TestoJack® a zažijte rozdíl!
Skladem
961 Kč
Kategorie: STIMULANTY TST
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

TestoJack® - Speciální Testosteronový Booster pro Muže i Ženy

TestoJack® je dalším z řady našich speciálních testoboosterů, které působí jinými mechanismy než například Tribandrol. Jeho výjimečnou účinnost zajišťuje kombinace přírodních extraktů, které stimulují produkci vlastního testosteronu a růstového hormonu. Tyto látky mají pozitivní vliv na kvalitu tréninku a svalovou hmotu.

Základ tvoří patentovaný extrakt senovky řecké Testofen®, Maca, DAA, Ašvaganda a dalších 7 synergicky působících látek pro dosažení maximální účinnosti. Produkt obsahuje výjimečnou směs látek s vysokým procentem extraktů získaných z funkčních a ověřených surovin pro maximální účinnost.

TestoJack® je výborný vícekomponentní stimulant TST určený pro muže i ženy. Má pozitivní vliv na zdravou sexualitu a umožňuje dosahovat špičkových výkonů nejen při cvičení.

Proč naše produkty překvapují svou účinností?

Každá bylina, jako například Tribulus Terrestris, obsahuje množství látek, které ovlivňují různé funkce v našem organismu. Náš tým se již několik let věnuje selekci různých extraktů a zkoumání jejich účinků, především s využitím ve vrcholovém sportu. Na tomto základě vznikají naše speciální produkty, které jsou zcela odlišné od běžně prodávaných. Jeden z nich je i TestoJack®.

TestoJack® obsahuje speciální Proprietary Blend navržený a vyladěný na základě poznatků moderní vědy a našich dlouholetých zkušeností s vývojem speciálních směsí doplňků stravy.

Všechny poměry jednotlivých složek a jejich koncentrace, oblasti pěstování surovin a procesy jejich zpracování jsou chráněné. Dále využíváme speciální technologii s vícenásobným purifikačním procesem, která dokáže maximálně zvýšit čistotu a účinnost surovin, což je neporovnatelné s jinými produkty na trhu. Proto TestoJack® Proprietary Blend není možné nahradit běžně dostupnými surovinami.

Výhody TestoJack®:

 • Zvyšuje hladinu volného testosteronu
 • Podporuje produkci růstového hormonu
 • Maximalizuje výkonnost a sílu
 • Podporuje tvorbu svalstva
 • Pomáhá snížit tělesný tuk
 • Zlepšuje sexuální funkce a zvyšuje libido
 • Podporuje absorpci a recyklaci kreatinu ve svalových buňkách
 • Obsahuje superoxid dismutázu – přirozený, tělu vlastní antioxidant
 • Zvyšuje spokojenost a sebevědomí
 • Vhodný stejně pro ženy jako pro muže
 • Neobsahuje dopingové látky

Klíčové složky TestoJack®:

Senovka Řecká

Obsahuje speciální směs furostanolových a anabolických steroidních látek, extrahovaných z více zdrojů rostlin. Základ tvoří Senovka Řecká 50% Fenusides™. Senovka řecká obsahuje více než 100 fytochemických složek, které mají mnohostranné využití pro lidské tělo. Testofen® je jedinečný extrakt ze senovky řecké, který je standardizován na patentovaný matrix saponinových glykosidů. Tyto složky v Testofenu podporují zdravou sexuální touhu a vitalitu, tvorbu svalové hmoty, zvyšují hladinu volného testosteronu u mužů a pomáhají zmírňovat běžné příznaky andropauzy u mužů.

Maca peruánská

Obsahuje proteiny, zejména ve formě polypeptidů a aminokyselin, sacharidy, vlákninu, vitamíny B1, B2, B6, B12, C a E, minerály vápník, železo, zinek, magnézium a glukosinoláty. Maca má příznivý vliv na normalizaci funkcí nervové soustavy, na správnou funkci svalů a pro zdravé kosti. Má schopnost vyrovnávat hormonální hladinu a stimulovat produkci pohlavních hormonů.

DAA - Kyselina D-Asparagová

DAA aktivuje produkci hormonů v těle (včetně růstového hormonu), což přináší množství výhod při cvičení - růst svalstva, snížení tělesného tuku, překonání únavy, zvýšení síly a energie, rychlejší regeneraci a příjemným vedlejším účinkem je zlepšení libida. DAA se účastní při odstraňování přebytečného amoniaku z těla, hodí se proto při vysokém příjmu bílkovin, pomáhá při buněčných funkcích, slouží jako nosič draslíku a hořčíku a zvyšuje produkci imunoglobulinů a protilátek.

Ašvaganda

Adaptogen, který pomáhá v čase psychické a fyzické zátěže. Řadí se mezi nootropika, která pomáhají s péčí o mozek a kognitivní funkce, jako je například paměť či soustředěnost.

Beta-Ekdysteron

Je silně anabolický a poskytuje masivní růst svalstva. Anabolický rostlinný sterol zvyšuje proteosyntézu podobně jako anabolické steroidy.

Metoxyizoflavon

Metoxyizoflavon zvyšuje čistou svalovou hmotu a zároveň snižuje tuk a podporuje zdravou hladinu cholesterolu. Také významně zvyšuje regeneraci svalů po cvičení a snižuje hladiny kortizolu.

Acetyl-L-Karnitin

Velmi účinná forma, která zajišťuje přeměnu tuku na energii. Výzkumy také potvrdily, že zvyšuje produkci testosteronu a pomáhá zvyšovat kostní a svalovou hmotu, kontrakce svalů.

Urtica Dioica extrakt

Extrakt z kořene kopřivy pomáhá zvyšovat hladiny testosteronu tím, že inhibuje vazbu testosteronu na globulin vážící pohlavní hormony, což naopak zvyšuje hladiny volného testosteronu. Složky extraktu kořene kopřivy zastavují aktivitu enzymů, které konvertují testosteron na dihydrotestosteron, čímž zvyšují hladiny volného testosteronu.

Alfa-Lipoová Kyselina

Je silná anabolická složka sama o sobě, ale také zvyšuje účinnost ostatních složek TestoJacku. Zároveň působí jako silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály.

Chrizín

Anti-estrogén, který snižuje katabolismus a zabraňuje aromatizaci. Vykazuje protizánětlivé a antioxidační účinky.

Bioperin

Zvyšuje dostupnost a využitelnost všech látek v produktu a zajišťuje jejich správné vstřebání do organismu.


Odporučená denní dávka: 3 až 5 kapslí denně

Denní dávku rozdělte na dvě části – ráno a odpoledne. Užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody.


Účinné látky v produktu - 5 kapslí

 • TestoJack® Proprietary Blend - 3600 mg
 • Testofen® Pískavice řecké seno extrakt
 • Maca peruánská extrakt
 • DAA (Kyselina D-asparagová)
 • Ašvaganda extrakt
 • 5-methyl-7-methoxyizoflavon
 • Acetyl L-karnitin
 • Beta-ecdysteron
 • Kopřiva dvoudomá extrakt
 • ALA (Kyselina alfa-lipoová)
 • Chrysin (Mučenka jedlá extrakt)
 • BioPerine®

Složení

Testofen® Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) extrakt semena v poměru 33:1 standardizované min. na 50% Fenuside™, Maca peruánská (Lepidium Peruvianum) extrakt, Kyselina D-asparagová, Ašvaganda (Withania somnifera) extrakt, 5-methyl-7-methoxyizoflavon extrahovaný ze sójových bobů, Acetyl L-karnitin, Leuzeja šuštivá (Stemmacantha carthamoides) extrakt standardizovaný na Beta-ecdysteron, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) extrakt, Kyselina alfa-lipoová, Mučenka jedlá (Passiflora edulis) extrakt, BioPerine® standardizovaný extrakt černého pepře (Piper nigrum) na Piperin, plnivo (rýžová mouka), protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování

Skladovat mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu