Tri-Creatine Malate 140 kapslí

Tri-kreatin malát je zdokonalená forma kreatinu, která podporuje výbušnost, maximální sílu a růst svalové hmoty, aniž by způsobovala nadměrné zavodnění. Díky své stabilitě a schopnosti rychle se vstřebávat zajišťuje efektivní zvýšení síly, vytrvalosti a urychlení regenerace. Je účinnější než kreatin monohydrát a zároveň nezpůsobuje žaludeční potíže ani nadýmání. Vyzkoušej Tri-kreatin malát a posuň svůj výkon na vyšší úroveň!
Skladem
394 Kč
Kategorie: Produkty
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Tri-kreatin malát - Pokročilá Forma Kreatinu pro Maximální Výkony

Tri-kreatin malát je zdokonalená forma kreatinu v nejvíce biologicky dostupné formě. Jedná se o výjimečně stabilní, velmi dobře rozpustnou formu kreatinu, která je odolná vůči kyselému prostředí trávicího systému. Jeho účinek ti pomůže při zvyšování explozivní síly, vytrvalosti, objemu svalové hmoty a zkracování doby regenerace mezi tréninky, bez nadměrného zavodnění.

Podpor svůj výkon s Tri-kreatin malátem

Tri-kreatin malát podporuje tvou rychlost, výbušnost, maximální sílu a růst svalové hmoty, bez nadměrného zavodnění.

Tri-kreatin malát je tvořen vazbou tří molekul kreatinu s jednou molekulou kyseliny jablečné. V žaludeční kyselině se tato vazba rozpadne a uvolní se čistý kreatin a kyselina jablečná, které se okamžitě vstřebávají. Kyselina jablečná podporuje tvorbu energie, která je důležitá pro výkon svalů a podporuje rychlejší tvorbu ATP. To vede ke zvýšení síly, vytrvalosti a objemu svalové hmoty.

Výhody Tri-kreatin malátu oproti monohydrátu kreatinu

Ve srovnání s monohydrátem kreatinu zabraňuje tri-kreatin malát žaludečním problémům a v ATP cyklu je účinnější. Sůl kreatinu nezadržuje vodu jako kreatin monohydrát, protože neobsahuje molekuly vody. Proto hydratace a objemový růst nastává ve svalových buňkách a ne v žaludku, čímž se odstraní i nepříjemné nadýmání.

Výhody Tri-kreatin malátu

  • zvyšuje sílu a vytrvalost
  • podporuje růst svalové hmoty
  • urychluje regeneraci
  • zvyšuje tvorbu ATP
  • velmi rychle se vstřebává
  • nezadržuje vodu
  • nespůsobuje nadýmání

Odporúčaná denní dávka

5 kapslí

Ve dnech tréninku užívejte cca 30 minut před výkonem. V dny volna užívejte mezi jídly. Během užívání je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Omezení

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování

Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.


Účinné látky v 5 kapslích

Trikreatin malát: 4000 mg

Složení:

  • Trikreatin malát
  • Protispékavá látka (stearan hořečnatý)
  • Želatinová kapsle

Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu