Tribandrol® BLACK 140 kapslí

Tribandrol® Black je špičkový doplněk určený výhradně pro profesionální sportovce, který výrazně zvyšuje fyzickou kondici, sílu a vytrvalost. Obsahuje unikátní směs přírodních steroidních látek, Beta-alanin, Ženšen sibiřský a Bioperine®, což zajišťuje maximální účinnost a podporu tvorby svalstva. Tento produkt nejen optimalizuje hladiny androgenů a zlepšuje prokrvení, ale také zvyšuje sexuální libido a celkovou spokojenost. Vyberte si Tribandrol® Black a dosáhněte vrcholových sportovních výkonů bez kompromisů.
Skladem
1 207 Kč
Kategorie: STIMULANTY TST
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Tribandrol® Black - Špičkový Doplněk pro Profesionální Sportovce

Tribandrol® Black je vylepšená verze Tribandrolu®. Je určený výhradně pro profesionální sportovce, zaměřený na maximální zatížení, špičkové sportovní výkony a soutěžní formu. Tento produkt obsahuje výjimečnou směs látek získaných z původně funkčních a ověřených surovin. Díky tomu je jeho účinnost neporovnatelná s běžnými extrakty Tribulusu. Dokázali jsme vytěžit správnou směs a vysoké procento přírodních steroidních látek, čím jsme dosáhli maximální účinnosti. Dále jsme přidali Beta-alanin, Ženšen sibiřský a Bioperine®. Proto Tribandrol® Black určitě pocítíš, citelně podpoří tvoje libido, tvorbu a optimalizaci hladin androgenů, dále zlepší celkovou aktivitu, sílu a vytrvalost.

Proč Naše Produkty Překvapují Svou Účinností?

Každá bylina, jako například Tribulus Terrestris, v sobě skrývá množství látek, které mají vliv na různé funkce v našem organismu. Už několik let se náš tým věnuje selekci různých extraktů a zkoumání jejich účinků hlavně s využitím ve vrcholovém sportu. Takto vznikají naše speciální produkty, které jsou zcela odlišné od běžně prodávaných produktů. Jejich aktuálním vrcholem je právě Tribandrol® BLACK.

Tribandrol® BLACK - Speciální Proprietary Blend

Tribandrol® BLACK obsahuje speciální Proprietary Blend navržený a vyladěný na základě poznatků moderní vědy a našich dlouholetých zkušenostech s vývojem speciálních směsí doplňků výživy. Všechny poměry jednotlivých složek a jejich koncentrace, oblasti pěstování surovin a procesy jejich zpracování jsou chráněné. Dále využíváme speciální technologii s vícenásobným purifikačním procesem, která dokáže maximálně zvýšit čistotu a účinnost surovin, neporovnatelnou s jinými produkty na trhu. Proto Tribandrol® BLACK Proprietary Blend není možné nahradit běžně dostupnými surovinami.

Tribandrol® BLACK Proprietary Blend

Speciální směs furostanolových a anabolických steroidních látek, extrahovaných z kotvičníku (Tribulusu), Dioskórey (angl. Wild Yam) a Černého zázvoru, které zvyšují fyzickou kondici a průtok krve do orgánů. Působí na zvýšení hladiny testosteronu, způsobuje zvýšení sexuálního libida u mužů a žen všech věkových skupin. Pomáhá kulturistům a sportovcům při cvičení, regeneraci, svalové vytrvalosti a růstu svalové hmoty. Obsah steroidních saponinů také pomáhá proteinům procházet přes buněčné membrány. Je to bezpečná, přírodní alternativa k syntetickým anabolickým hormonům a nemá žádné známé negativní účinky.

Tribandrol® BLACK a Jeho Výhody:

 • Určený pro profesionály
 • Zvyšuje hladinu volného testosteronu
 • Maximalizuje výkonnost a sílu
 • Podporuje tvorbu svalstva
 • Zlepšuje prokrvení
 • Zlepšuje sexuální funkce a zvyšuje libido
 • Zvyšuje spokojenost a sebevědomí
 • Vhodný stejně pro ženy jako pro muže
 • Neobsahuje dopingové látky

Vhodné Kombinace s Produkty z Kategorie:

Anabolizéry / Proteiny / Kreatiny

Beta-alanin

Podporuje tvorbu karnozinu ve svalové tkáni, urychluje regeneraci, snižuje kyselost svalů, zvyšuje svalovou vytrvalost a lepší napumpování pomocí syntézy oxidu dusnatého.

Ženšen sibiřský

Skvělý adaptogen na zachování tělesné a duševní rovnováhy v organismu, pomáhá zvyšovat vitalitu, posiluje výdrž a celkovou fyzickou kondici, posiluje imunitu, příznivě ovlivňuje stres a potlačuje únavu.

Bioperine®

Přispívá k lepšímu vstřebávání a využití živin, povzbuzuje činnost trávicího systému, podporuje distribuci energie k svalům a pomáhá stimulovat činnost organismu.


Odporúčaná denní dávka: 3 až 5 kapslí denně

Rozdělte denní dávku na dvě části – ráno a odpoledne. Užívání kapslí po jídle a zapití dostatečným množstvím vody je doporučeno.

Tribandrol® BLACK

Tribandrol® BLACK užívejte maximálně 3 měsíce v kuse, poté je nutné zařadit 6 měsíční přestávku. Následně můžete cyklus zopakovat.

Upozornění:

Neužívejte méně než 3 hodiny před spaním. U citlivějších osob může užívání v pozdních večerních hodinách způsobovat nespavost – v takovém případě si poslední dávku naplánujte na odpoledne.


Odporúčaná denní dávka

5 kapslí

Počet dávek v balení

28

Účinné látky v produktu (v 5 kapslích)

 • Kotvičník zemní extrakt
 • L-citrulin malát
 • Černý zázvor extrakt
 • Zinek: 15 mg = 94% ODD*
 • BioPerine®: 7,5 mg
 • Bór: 5 mg
 • Selen: 75 mcg = 100% ODD*
 • Vitamin D3: 75 mcg = 429% ODD*

*ODD = doporučená denní dávka

Složení

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) speciálně purifikovaný a upravovaný extrakt z plodů, Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa) speciálně purifikovaný a upravovaný extrakt z plodů, L-citrulin DL-malát, Černý zázvor (Kaempferia parviflora) extrakt, Glukonát zinečnatý, Cholekalciferol, L-selenomethionin, BioPerine® standardizovaný extrakt černého pepře (Piper nigrum) na Piperin, Bór, plnidlo (rýžová mouka), protispékavá látka (stearan hořečnatý), želatinová kapsle.

Omezení

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování

Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.


Jedná se o doplněk stravy.
Zpět do obchodu